Apie

„Solners”

Kai 2000-aisiais metais pradėjome savo veiklą, atsinaujinanti energetika buvo apipinta įvairiais mitais ir kėlė daug klausimų. Kantriai ir nuosekliai dirbame tam, kad atsakytume į visus su atsinaujinančia energija susijusius klausimus, padėtume Jums įgyvendinti asmeninius ir verslo projektus.

Inovatyviomis vadinamas technologijas kasdien stengiamės pagrįsti realiais ir pačiais pažangiausiais bei aplinkai draugiškais sprendimais energetikos srityje.

Saulės energija yra pripažįstama kaip alternatyvių energijos šaltinių ateitis. Ji yra viena švariausių ir draugiškiausių gamtai. Taip pat – ir viena pigiausių.

Mūsų kvalifikuota įmonė pasiruošusi padėti visais saulės elektrinių projektavimo, įrengimo, priežiūros klausimais. Taip pat – įrengti saulės elektrinių įžeminimą, elektros instaliacijas bei automobilių krovimo stoteles.

Atsakingas
požiūris į gamtą

Inovatyviausi
saulės energetikos
sprendimai

15 metų patirties
įrengiant saulės
elektrines

Saulės fotovoltinės plokštės

Saulės fotovoltinės plokštės

Saulės fotovoltinių plokščių technologija kryptingai tobulėja ir sparčiai populiarėja. Nuolat siekiama maksimaliai padidinti jos efektyvumą ir sumažinti kaštus tam, kad sumažėtų įrenginių kaina, jie taptų dar plačiau prieinami.

Nepaisant didelės technologijų pažangos, pagrindinė saulės fotovoltinių plokščių konstrukcija per daugelį metų nepasikeitė. Dauguma efektyviausių saulės fotovoltinių plokščių susideda iš daugybės silicio kristalinių elementų, pritvirtintų tarp priekinės stiklo plokštės ir galinio polimerinio plastiko, sutvirtinto aliuminio rėmu.

Silicio kristaliniai saulės elementai šiuo metu yra labiausiai paplitę ir efektyviausi saulės energijos technologijose. Saulės fotovoltinės plokštės gaminamos naudojant šešis pagrindinius komponentus:

  • Grūdintas stiklas (nuo 3 iki 4 mm storio),
  • Silicio PV elementai,
  • Anoduotas aliuminio rėmas,
  • EVA specialus polimero sluoksnis,
  • Apatinė danga iš polimerų ir plastikų,
  • Jungčių dėžutė – diodai ir jungtys.

Statistika rodo, jog saulės fotovoltinės plokštės tampa vis labiau prieinami kainos atžvilgiu, tad vartotojams nebereikia taupyti kokybės ir patikimumo sąskaita. Be to, vis dažniau apie saulės fotovoltinių plokščių ir kitų atsinaujinančios energetikos inžinerinių elementų įrengimą imama galvoti projektavimo stadijoje.

„Solners“ – patikimas partneris

Jei nusprendėte įsirengti saulės elektrinę asmeninėms reikmėms ar verslui, atkreipkite dėmesį, jog Valstybinė energetikos reguliavimo taryba (VERT) informuoja, jog tai būtina patikėti kvalifikuotiems specialistams.

VERT reglamentuose numatyta, jog įrengti saulės elektrines ir jas prijungti prie elektros tinklo gali tik kvalifikuoti ir VERT atestatą eksploatuoti elektros energetikos įrenginius turintys juridiniai asmenys, teisėtai galintys atlikti elektros instaliacijos iki 1000 voltų (V) ir elektros tinklo ir įrenginių iki 1000 V eksploatavimo darbus.

„Solners“ turi visas juridiniam asmeniui suteiktas teises vykdyti saulės elektrinių projektavimo, įrengimo, priežiūros ir kitus su šia veikla susijusius darbus. Tai patvirtina Valstybinės energetikos tarybos suteiktas atestatas, suteikiantis leidimą eksploatuoti elektros įrenginius

Be to mūsų komandos nariai kasmet atnaujina savo žinias seminaruose bei mokymuose ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio šalyse. Akcentuojame ne tik profesines žinias, bet ir bendražmogiškas savybes, tad įmonės darbuotojus skatiname tobulinti bendravimo, vadybos žinias.

Esame oficialūs „Fronius“ partneriai Lietuvoje. „Fronius“ – tai vieni iš labiausiai visame pasaulyje vertinamų saulės energetikos įrenginių gamintojų iš Austrijos. Savo klientams siūlome tik patikimiausius ir aukščiausius kokybės standartus atitinkančius įrenginius.

Didžiuojamės sertifikatu „STIPRIAUSI LIETUVOJE 2017-2018“, kuris suteikiamas finansiškai patikimoms Lietuvos įmonėms bei jų vadovams. Šis dokumentas pagrindžia gerą įmonės bei jos vadovo kredito istoriją ir kartu įpareigoja mus išlaikyti patikimo partnerio vardą.

Kaip teigia šio sertifikato teikėjai, duomenis apie įmones kredito biuras „Creditinfo“ gauna iš valstybės registrų ir kitų rinkos dalyvių – komercinių bankų, kredito unijų, lizingo, vartojimo kredito, telekomunikacijų bendrovių, kuro, energetikos, transporto ir kitų sektorių.

Saulės energeitkos acociacijos narys

Saulės energetikos
asociacijos narys

Lietuvos saulės energetikos asociacija (LSEA) savo veiklą pradėjo 2009 m.  LSEA veiklos tikslas – šviesti visuomenę apie saulės energijos naudojimo technologijas, plėtoti saulės energetiką bei siekti palankių sąlygų saulės energijos naudojimui Lietuvoje.

„Solners“ yra šios asociacijos narė nuo 2016 metų ir vykdydama savo veiklą prisideda prie bendrų tikslų, susijusių su saulės energetikos plėtra Lietuvoje, įgyvendinimo. Nuolat akcentuojame informacijos sklaidą apie atsinaujinančių energijos šaltinių panaudojimo galimybes, tvarų ir aplinkai draugišką vartojimą bei saulės energetiką, kaip vieną iš ateities technologijų.

Taigi mes ne tik galime pasirūpinti visais su saulės elektrinių įrengimu susijusiais klausimais, bet ir nemokamai konsultuoti, patarti, kad priimtumėte optimaliausią sprendimą, sutaupytumėte ir pagreitintumėte investicijų grąžą bei plėtotumėte tvarų vartojimą.

Lyderiai Šiaurės Europoje!

Lyderiai Šiaurės Europoje!

Mūsų partneriai „SoliTek“ pagrįstai vadinami saulės energetikos lyderiais Šiaurės Europoje. Ši įmonė Vilniuje gamina saulės elementus bei modulius ir tam naudoja tik 100 proc. atsinaujinančią energiją.

Verta pastebėti ir tai, kad savo veikloje „SoliTek“ akcentuoja mokslinių tyrimų svarbą ir saulės energetikos elementų gamybą pradėjo būtent nuo to. Taip užtikrinamas efektyvesnis saulės energijos panaudojimas.

Jų kuriami ir plačiai rinkai siūlomi saulės moduliai  yra patikimi, saugūs, patvarūs bei puikios estetinės išvaizdos. Visiškai stikliniai moduliai puikiai tinka įvairių tipų stogams ir yra ne tik atsparūs atšiauriausioms klimato sąlygoms, bet ir pasižymi savaiminio nusivalymo efektu. Todėl tokiems saulės moduliams suteikiama net 30 metų garantija.

Rekomenduojame rinktis geriausią!

Rekomenduojame rinktis geriausią!

Įsirengiant saulės elektros jėgainę prireiks patikimo įtampos keitiklio. Įtampos keitiklis reikalingas tam, kad saulės energija būtų pakeista į elektros energiją.

Vienas iš neabejotinų rinkos lyderių šiuo metu yra Austrijoje gaminamas Fronius Symo. Jau beveik dvidešimt metų tai yra puikus sprendimas jūsų saulės elektrinei. Šis įtampos keitiklis pripažintas visame pasaulyje, tad yra vienas populiariausių mūsų šalyje

Fronius Symo pasižymi dideliu efektyvumu, moderniu dizainu ir lengvu valdymu. Dėl šio prietaiso ar kitos saulės elektrinei reikalingos įrangos kreipkitės į mus. Mes mielai patarsime, o, Jums pageidaujant, pasirūpinsime jėgainės įrengimu.